Sponsorlar

JIMMY KEY

Jimmy Key 1997 yılında yüksek kaliteyi esas edinmiş bir moda markası yaratma arzusu ile İzmir’de kurulmuştur. Güncel trendleri, yaratıcı bir şekilde marka kimliğine göre uyarlayarak ve kurum içi üretim kabiliyetlerinden faydalanarak hızlı bir şekilde tüketici ile buluşturan Jimmy Key, bugün Türkiye’de 30 konsept mağaza, yaklaşık 40 bayi satış noktası ve e-ticaret platformu jimmykey.com ile yurtiçi ve yurtdışında büyümeye devam etmektedir.

Jimmy Key, hayattan keyif alan kadınların ilk tercihi olmayı amaçlamaktadır ve zarif, bağımsız ve alışveriş yapmaktan hoşlanan müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak adına, eşsiz, yaratıcı ve yenilikçi koleksiyonlar yaratır.

Konforundan vazgeçmeden şık görünebilmeyi arzulayan Jimmy Key kadını, her mağaza ziyaretinde, renk harmonisi ve tasarımı ile yeni bir hikaye anlatan bu koleksiyonları görmekten oldukça hoşnut.

Doğru ortaklıklar ve girişimler ile Orta Avrupa, Kuzey Avrupa ve Orta Doğu başta olmak üzere dış pazar hacmini genişletmeyi hedefleyen Jimmy Key, operasyonel anlamda ve sürdürülebilirlik açısından bu hedeflerin gereksinimlerini karşılayacak altyapıya sahip.

Jimmy Key, 1987 yılında kurulan ve bugün tekstil sektöründe öncü olma misyonuyla faaliyetlerini sürdüren Sun Grup çatısı altındadır. Sun Grup bünyesinde global pazarda önde gelen organize hazır giyim markalarının çözüm ortağı olan Sun Tekstil, inovatif bakış açısı ile tasarım kabiliyetinin bir arada olduğu ayrıca yeni nesil sanayinin iki önemli olgusu olan üretim yönetim sistemlerinin ve endüstri 4.0 süreçlerinin uygulandığı Ekoten, yapılan ar-ge çalışmaları sonucu geliştirilen ürünleri savunma sanayisine hizmet sağlayan TDU Savunma ve otomotive ve yatak üreticilerinin önde gelen markalarına çözümler sunan Ames Europe bulunmaktadır.

Sponsorluk Türü:
Resmi Sponsor

BİA HALKLA İLİŞKİLER ve REKLAMCILIK

Hoşgörüsü, dinamizmi, tarihi, kültürü, insanı ve ruhuyla bir bütün olan İzmir'e inanan Bia Halkla İlişkiler ve Reklamcılık San. Tic. Ltd. Şti., 1995'ten beri halkla ilişkiler ve reklamcılık alanında ülkemiz için önemli değerler oluşturmuş ulusal ve uluslararası firmalar ile çalışmalar yürütmektedir.

Kampanya planlama, tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya yönetimi, basınla ilişkiler ve danışmanlık hizmeti, medya planlama, tanıtım filmi hazırlama, sergi, satış destek planlaması gibi hizmetler ile marka ve kurumların bir bütün olmasına yardımcı olmaktadır.

Deneyimli kadrosuyla uzun soluklu çalışmalardaki istikrar ve performansıyla çalıştığı markalara güç katmıştır. İletişim tabanlı çalışma grubunun 25 yıllık tecrübesiyle oluşturduğu portfolyosunda pek çok firma yer almaktadır.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK

1999 yılından itibaren DOĞANKOÇ Grup markası altında, ülkemizde özel güvenlik ve hizmet sektörlerinin gelişiminde öncü olmak, özel güvenlik hizmeti ve personel gereksinimlerine etkin çözümler sunmak amacıyla yola çıktık.

DOĞANKOÇ Fiziki Güvenlik Hizmetlerinde kendisine ait yazılımları ile rakiplerinden ayrışarak Türkiye’de birçok uygulamaya da liderlik yapmaktadır. Etkin bir denetim ve izlenebilirlik sağlayabilmek adına da bugün itibariyle DOĞANKOÇ günde 1.1 milyon sinyal, ayda ise 33 milyon sinyal üretmekte, ürettiği sinyallerin takibini kendi geliştirdiği ULAK yazılımı üzerinden anlık ve etkin bir şekilde yapabilmektedir. Gerçekleştirilen yatırımlarla projede görev alan güvenlik personeli, MOBESE ve Alarm İzleme Merkezimiz aracılığı ile 7 gün 24 saat ve güvenlik kulübelerinin içleri de dâhil olarak izlenmektedir.

Grup bünyemizde Bütünleşik Güvenlik Felsefesi çerçevesinde fiziki güvenlik hizmeti veren Doğankoç Özel Güvenlik, elektronik güvenlik teknolojilerinin temin edilmesi için Doğankoç Elektronik Güvenlik, proje bazlı destek ve hizmet personeli istihdamı sağlayan, Nilfisk endüstriyel temizlik sistemlerinin distribütörlüğünü gerçekleştiren Ayışığı Lojistik ve İnsan Kaynakları firmalarımız olarak faaliyet göstermekteyiz.

İş ortaklarımıza sunduğumuz çözümler, kurduğumuz uzun vadeli ilişkilerle kazandığımız tecrübeler sayesinde ülkemizde en kaliteli hizmeti sunmayı kendine hedef belirlemiş bir Türk Markası olmayı amaçlıyoruz.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

DYO

Dyo, Türkiye’nin ilk yerli boya fabrikası ve ülkemizin en köklü markalarından biri. Boya sektöründe 65 yılı geride bırakan Dyo; inşaat boyaları ve ısı yalıtım sistemleri, sanayi boyaları, mobilya boyaları, toz boya, bobin boyaları, otomotiv boyaları, deniz boyaları gibi farklı segmentlerde üretim yapan tek şirket olarak ayrıcalıklı bir konumunda bulunuyor.

Yenilikçi teknolojileri, müşteri memnuniyetini hedefleyen uygulamaları ve satış sonrası hizmetleri ile farklılaşan Dyo, aynı zamanda sektörde kalite ve yeniliğin öncüsü. Çalışanlarının güvenliği, çevrenin korunması, müşteri memnuniyeti ve enerji verimliliğini içeren tüm süreçlerde kalitesini tescillemiş durumda. Türkiye Mükemmellik Ödülleri’ne başvurduğu ilk yılında kazandığı 5 Yıldız Yetkinlik Belgesi’nin ardından, 2014 yılında Ege Bölgesi Mükemmellik Büyük Ödülü’nün, 2016 yılında da Türkiye Mükemmellik Ödülünün sahibi oldu.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

MAXION İNCİ JANT SAN. A.Ş. ve MAXION JANTAŞ SAN. ve TİC. A.Ş.

Dünyanın en büyük jant üreticisi Maxion Wheels ve İnci Holding iştiraki olan Maxion İnci Jant Grubu bünyesinde iki şirket vardır. Maxion İnci ve Maxion Jantaş şirketleri, toplam 4 fabrika ve 1 lojistik merkezi ile binek, hafif ticari, ticari ve ağır vasıta araç segmentlerine yönelik alüminyum ve sac jant üretimi gerçekleştirmektedir.

2018 yılında 10 milyondan fazla jant üretilmiştir. Maxion İnci ve Maxion Jantaş’ın 2018 toplam cirosu 2 milyar 200 milyon TL’den ve ihracat rakamı 1,5 milyar TL’den fazladır. Toplamda 1.700 kişiye istihdam sağlanmaktadır.

OEM müşterileri arasında Audi, BMW, Daimler, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveco, Jaguar, Karsan, Krone, Land Rover, Lexus, MAN, Mercedes-Benz Türk, Nissan, Otokar, PSA, Renault, Seat, Tirsan, Tofaş, Toyota, Volkswagen ve Volvo gibi daha birçok firma vardır.

Maxion İnci ve Maxion Jantaş, 2019 yılında da endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm odağında, otomasyon ve hayata geçirdikleri üretim-verimlilik projeleriyle kapasitelerini ve üretim adetlerini artırmaya devam edecektir.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Dünyanın en büyük mürekkep üreticilerinden biri olan Japonya Merkezli Toyo Ink Group’a bağlı Toyo Matbaa Mürekkepleri, Manisa’daki fabrikasında ambalaj ve basım sektörlerine yönelik 5 farklı kategoride üretim gerçekleştiriyor. Sektörünün lider şirketleri arasında sıralanan Toyo Matbaa Mürekkepleri; Veb Ofset Mürekkepleri, Tabaka Ofset Mürekkepleri, Mürekkepleri, Serigrafi Mürekkepleri, Likit Mürekkepler ve Metal Ambalaj Sistemleri kategorisinde üretim yapan tek şirket konumundadır. Üretimin yanında Laminasyon Tutkalları, Dijital Mürekkepler, Plastik Renklendiriciler gibi ürün gruplarının da satışını gerçekleştiriyor.

Toyo Matbaa Mürekkepleri, Türkiye’nin ilk mürekkep Ar-Ge Merkezi ünvanını elde etmiştir. 2015 EFQM 4 Yıldız Yetkinlik Belgesi, 2016 EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Belgesi ve Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü, İnovaLİG 2016’da İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü kategorisinde 2’ncilik Ödülü, 2018 yılında Yaratıcılık ve Yenileşimden Yararlanma kategorisinde Türkiye Mükemmellik Ödülü’nün sahibir.

Daha Fazla Bilgi için; http://toyoink.com.tr/tr

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

VESTEL ŞİRKETLER GRUBU

Vestel Şirketler Grubu 18’i yurtdışında olmak üzere toplam 28 şirketten oluşuyor. Dünya standardındaki üretim anlayışı, yenilikçi ve kaliteli ürünleri ve geniş vizyonuyla sadece ülkemizde değil küresel piyasalarda da pazarı yönlendiren güçlü bir şirket olan Vestel, dünyaya teknoloji ihracı alanında Türkiye’nin simgesi ve gururu. Vestel, teknoloji ve tasarım geliştirme yetkinliğine dayalı çeşitlendirilmiş ürün gamı ile 155 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile elektronik sektöründe 21 yıldır ülkemizin ihracat şampiyonu.

16 bin kişilik istihdamı, teknoloji geliştirme yetkinliği ve ihracattan aldığı pay ile Türkiye ekonomisi için önemli bir gücü temsil eden Vestel, Avrupa TV pazarının ilk 2, beyaz eşya pazarının ilk 5 üreticisinden biri, Türkiye’de TV pazarında lider, beyaz eşya pazarında ilk üç üreticiden biri. Avrupa’nın en modern ve en güncel teknolojiyi kullanan üreticileri arasında üst sıralarda yer alan Vestel, tüm üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de gerçekleştiriyor.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

VİRA STRATEJİK ORTAKLIK

Kuruculuğunu Senem Kılıç'ın üstlendiği Vira Stratejik Ortaklık, firmaların kurumsal dönüşümlerinde danışmanlığın yanı sıra süreç yapılandırma projeleri, kurumsal eğitimler ve dijital dönüşüm alanlarında hizmet vermektedir.

Bilginin tecrübeyle güçlendiği yerde, konularında uzman kadrosuyla sürekli verimlilikte etki sağlamak çabası ile faaliyetlerini yürüten Vira Stratejik Ortaklık, işletmeleri ayakta tutan en önemli unsurun insan olduğunu kabul etmekte ve kurum politikasını da bu doğrultuda devamlı güncellemektedir. Bu amaçla da asıl büyümenin verimlilik sağlayarak kalıcı olacağına inanmaktadır. Kurulduğu 2013 yılından bu yana çok sayıda ulusal ve uluslararası işletmeye çözüm ortaklığı sunan Vira Stratejik Ortaklık, verimlilik için bilginin doğru kullanılması, teknolojinin gücü, değer inovasyonu ve yetişmiş insan kaynağı üzerinde önemle durmakta, işletmelerin bu noktalarda güçlenmelerine katkı koymaktadır.

Yetkin insan kaynağının oluşturulması yolunda bilginin en doğru noktada insanla buluşması hedefini bireysel ve kurumsal eğitimlerle destekleyen Vira Stratejik Ortaklık, güncel eğitimleri ve akademileriyle firmalara destek sunmaktadır. Ayrıca, Vira Yönetim Sistemleri ile üretim sistemleri ve mali yapının güçlendirilmesinden kurumsal sürdürülebilirliğe, insan kaynakları ve performans yönetim sistemlerinin kurulmasından kurumsal dijital dönüşüm ile verimliliğin arttırılmasına kadar ki süreçleri uzman kadrosuyla yapılandırmaktadır.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

YURTİÇİ KARGO

“Söz Verdiğimiz Gibi” sloganından hareketle, 1982 yılında ülkemizi hızlı, kaliteli, güvenilir ve teknolojik kargo hizmeti kavramıyla tanıştıran Yurtiçi Kargo; 17 Bölge Müdürlüğü, 33 Aktarma Merkezi, 880’den fazla şubesi, 15.000’den fazla çalışanı ve 4000 in üzerinde araç filosu ile Türkiye'nin 81 ilinde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde müşteri odaklı çözümleriyle hizmet sunmaktadır.

1999 yılında TS EN ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi'nin, 2003 yılında, Türk kargo sektöründe bir ilk olarak, TS EN ISO 9001: 2000 Kalite Sistem Belgesi'nin, 2010 yılında TSE ve IQNet'ten TS EN ISO 9001: 2008 Belgesi’nin, 2011 yılında TSE ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi Belgesi’nin, 2014 yılında ise, 6475 sayılı Posta Hizmetleri Kanunu ve ilgili yönetmelikleri uyarınca başvuru ve inceleme sürecini başarıyla tamamlayarak, ‘Posta Hizmet Sağlayıcısı Yetki Belgesi’nin sahibi olan Yurtiçi Kargo; 2017 yılında T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yapılan değerlendirme sonucunda Ar-Ge Merkezi Belgesi almaya hak kazanmıştır.

2017 yılında ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini sektörde ilk olarak elde eden ve bu şekilde Türkiye’de sayılı firmalar arasına giren Yurtiçi Kargo, 2007-2011 yılları arasında Türkiye Kalite Derneği (Kalder)’in, ‘Türkiye Müşteri Memnuniyet Endeksi’ne (TMME) göre ulusal kargo sektöründe müşterilerin en memnun kaldığı marka sıralamasında 4 defa birinci sıraya yerleşmiştir. 2014 yılında, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından yapılan araştırmada “Türkiye’nin En Değerli İlk 100 Markası” arasında yer alan tek kargo şirketi olan Yurtiçi Kargo ayrıca, Uluslararası Superbrands (Superbrands International) tarafından, 88 ülkede seçilen Superbrands (Süper Markalar) listesinin 2015 yılının Ocak ayında açıklanan Türkiye sonuçlarına göre, beşinci defa Tük kargo sektörünün “Süper Markası” seçilmiştir.

Yurtiçi Kargo; Arıkanlı Holding Taşımacılık Grubundaki diğer şirketler, Yurtiçi Lojistik ile birlikte uluslararası kalitede hizmet vererek, Türkiye’ye hem yerel, hem de uluslararası ekspres kargo taşımacılığında yol göstermeye devam etmektedir.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

BOSCH

Bosch Termoteknik Türkiye Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş; Türkiye ve Ortadoğu’da lider Termoteknolojiçözümleri sunan küresel bir üreticidir. Şirketin, Manisa’daki üretim üssü olan fabrikasında Araştırma & Geliştirme Merkezi ve İstanbul Küçükyalı ofis merkez olmak üzere Türkiye çapında satış ve satış sonrası hizmetleriyle, ticari birimleri bulunmaktadır.

1000’i aşkın çalışanının katkılanıyla kuruluşundan bu yana 8 milyondan fazla kombi üreten BoschTermoteknik Manisa fabrikası, 41 ülke için 17 cihaz ailesi ve 744 ayrı tip cihaz üretmektedir. Manisa Fabrikası; Komponent geliştirme, Konvansiyonel ve yoğuşmalı cihaz geliştirme, Güvenilirlik testleri sayesinde üç alanda yetkinlik merkezi olarakAraştırma ve Geliştirmesiyle ön plana çıkmaktadır. Termoteknik işkolunda üretilen ve satılan her duvar tipi kombide, kendi sektöründe üst üste 5 kere “En İyi Ar-Ge Merkezi” ödülünü alan Manisa Ar-Ge merkezinin katkısı bulunmaktadır.

Manisa Fabrikası, tüm Bosch Termoteknikfabrikaları arasında da “En İyi Fabrika, En İyi Gelişim Gösteren Fabrika” ödüllerinin sahibidir.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

DR. OETKER TÜRKİYE

1987 yılında İzmir’de kurulan Dr.Oetker Türkiye, 1999 yılında Torbalı’daki yeni tesislerine taşınmıştır.

Kurulduğu günden bu yana sürekli ürün portföyünü genişleten Dr.Oetker Türkiye, başta puding, kek karışımları, hamur kabartma tozu, şekerli vanilin, geleneksel türk tatlıları serisi ve dondurulmuş pizza olmak üzere 200’ü aşkın ürün çeşidine ulaşmıştır.

Dr.Oetker, marka imajını "en iyi lezzet ve kalite" üzerine oturtmuş ve sloganını "İşin özü kalitedir." olarak benimsemiştir. İleri teknoloji ve sıkı hijyen koşullarıyla üretim yapan firmamız 1997 yılında TS-EN-ISO9001 Kalite Sistem Belgesi’ni de alarak kalitesini tescil ettirmiştir. Firmamız bu konudaki başarısını devam ettirmiş, 2003 yılında HACCP, 2006 yılında ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi, 2014 yılında ISO22000, 2015 yılında Helal ve 2016 yılında da BRC belgelerini almıştır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

EMAS MAKİNA SANAYİ A.Ş.

Elginkan Topluluğu şirketleri arasında yer alan Emas Makina Sanayi A.Ş., 30 yılı aşkın süredir E.C.A. markası ile ısıtma sistemleri sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Emas, bugün Manisa tesislerinde ürettiği kombi çeşitleri, duvar tipi yoğuşmalı kazan ve hermetik şofbenlerin yanı sıra, topluluk içi ve topluluk dışı üretilen ısıtma ve bireysel/ticari soğutma çözümleri cihazlarının da satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Bunlar başta panel ve pik döküm radyatör olmak üzere; termostatik radyatör valfi, su ve gaz valfleri, havlupan, çelik ve döküm merkezi sistem kazanlar, boyler, yoğuşmalı yüksek kapasiteli kazanlar ile duvar, kaset, salon tipi klimalar ve VRF’dir.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

ER-BAKIR ELEKTROLİTİK BAKIR MAMÜLLERİ A.Ş.

Sürekli yenilenen, gelişen ve bugün en ileri teknolojileri kullanarak üretim yapan Er- Bakır 1981 yılında Denizli’de kurulmuştur. İnşaat, beyaz/ kahverengi eşya, otomotiv, havacılık / savunma sanayi, enerji, telefon kablosu, emaye bobin teli, raylı sistemler v.b üretimi yapan sektörlere; bakır, kalay/nikel kaplı bakır, alaşımlı bakır ve alüminyum iletkenler sağlamakta ve 4000’den fazla ürün çeşidiyle yurt içi/dışı müşterilerine hizmet vermektedir.

1998 - 2013 yılları arasında Er-Bakır’da üretilen bakır iletkenlerin ABD’de satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren CN Wire Corporation şirketi 2014 yılı itibariyle üretim de gerçekleştirmeye başlamıştır.

ISO 9001, IATF 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001 yönetim sistem belgelerine sahip olan Er-Bakır, kurulu bulunan yönetim sistemleri ile kalite, çevre, iş sağlığı ve bilgi güvenliğine verdiği önemi yansıtmaktadır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

GÖÇTUR TURİZM YATIRIM VE TİCARET A.Ş

Turizmde referans alınan dünya markaları yaratmak ve tüm paydaşlarına mutlu anlar yaşatarak, çevre bilinci ile kültür, sanat ve evrensel değerlerle yoluna devam eden firmamız 1987 yılında Aydın’da kurulan bir aile şirketidir.

Göçtur Turizm Yatırım ve Ticaret A.Ş yatırım ve işletme şirketidir. Bünyesinde sahip olduğu ve işlettiği işletmeler ;

Pine Bay Holiday Resort ; 1993 yılında açılmıştır. 650 oda 1352 yatak kapasiteli 5 yıldızlı 1. Sınıf Tatil Köyü olan tesisimiz özel bir koya, mavi bayraklı bir plaja ve Ege’nin eşsiz doğasına sahip aile ve mice oteldir.

DoubleTree by Hilton Kuşadası : 2013 yılında açılan Kuşadası Yat Limanı karşısında, tarihi Tabakhane binalarının restore edilmesi ile oluşturulan bir yaşam merkezidir. Eşsiz manzaraya sahip 4 katta 87 oda, 4 taş ev suit ve 1 Marina süiti, açık ve kapalı yüzme havuzu olan tesisimiz Kuşadası’nın ilk marka otelidir.

Old Town Tanneries ; Kuşadası’nın tarihi mirası olan Eski Tabakhane yapılarının restorasyonu yapılarak, Kültür mirasımızın gelecek nesillere aktarıldığı müze, sanat galerisi ve yeme & içme ünitelerinin yer aldığı bir yaşam merkezidir.

Sanata verdiği önemle Kuşadası’nda lider olan firmamız yatırımlarına hizmet sektöründe devam etmekte ve yakın planlamalarında yeni bir konaklama merkezi, yeme&içme mekanları yer almaktadır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

HUGO BOSS TEKSTİL SANAYİ

HUGO BOSS Tekstil Sanayi, HUGO BOSS Grubu’nun dünyadaki en büyük üretim tesisi olmasının yanı sıra yaklaşık 4000 çalışanı, yıllık ortalama 1milyon 800 bin parça erkek giyim, 2 milyon gömlek ve 550 bin parça kadın giyim üretimiyle, markanın ana üreticisi konumunda bulunuyor. HUGO BOSS’un İzmir’deki üretim tesisi, kurulduğu 1999 yılından bu yana Almanya’daki merkez tarafından üretim becerileri, teknik bilgi ve inovasyon alanlarında Grubun en önemli bilgi kaynaklarından biri olarak kabul ediliyor.

HUGO BOSS Tekstil Sanayi, son yıllarda hazır giyim sektöründe hızla dönüşen pazar dinamikleri ve kişiselleşen tüketici beklentilerini karşılama stratejisi çerçevesinde Endüstri 4.0 “akıllı fabrika” konseptini endüstriyel dönüşüm planlarının odağına aldı. Bunun yanında çalışan memnuniyetine yönelik çalışmalara da “mutlu fabrika” başlığı altında ciddi yatırım yapan HUGO BOSS Tekstil Sanayi bugün dünyanın en modern hazır giyim fabrikaları arasında gösteriliyor.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

İPRAGAZ

1961 yılında Eureka Metal A.Ş. adıyla kurulan ve Türkiye'nin ilk tüp dolum tesisini Kocaeli Yarımca'da faaliyete geçiren İpragaz, o güne kadar Türkiye'de rafineri bacasından atılan LPG'nin, bugünkü dev bir sektöre dönüşümüne öncülük etmiştir.

1966 yılında Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ile birleşerek İpragaz A.Ş. adını almış, 1992 yılında gerçekleştirilen özelleştirme ile Fransa Primagaz bünyesine katılmıştır. İpragaz, dünyanın en büyük LPG dağıtım firması Hollanda merkezli SHV Energy'nin 1999 yılında Primagaz'ın satın alınması ile birlikte SHV ailesinin bir parçası haline gelmiştir.

1973 yılında ilk büyük tanklı dökme gaz hizmetini başlatan İpragaz, 1996 yılında Türkiye'nin ilk ruhsatlı otogaz istasyonunu Bursa'da hayata geçirmiş, özel forklift tüpü, Marinegas, LPGPRO, CUTPRO, İZOPRO, BETOPRO gibi birçok yeniliğe imza atmıştır. İpragaz, yenilikçi ürünleri, yeni ve geliştirdiği pazarlarla Türkiye enerji sektörüne önemli katkılarda bulunmakta, öncülük etmektedir.

2005 yılında LNG, 2012 yılında da elektrik ile hizmet verdiği segmentleri çeşitlendiren İpragaz, 2013 yılı başında ilk yeni nesil GO yakıt istasyonunu Konya'da açmasıyla birlikte bir enerji markasına dönüşümünü tamamlamıştır. İpragaz bugün Türkiye'de enerjinin 4 temel segmenti olan LPG, doğalgaz, elektrik ve akaryakıt alanlarında faaliyet gösteren yegane şirket konumundadır.

Yarım asrı aşan köklü geçmişi, eşsiz bilgi birikimi ile Türkiye enerji sektörünün öncü ve uzman kuruluşu İpragaz; GO, Bizimgaz, ExEnGaz, WorldGas, Sihirgaz, İpragaz Elektrik, Evas, Prins, Freepoint gibi her biri alanlarında güçlü, zengin markalar ile hizmet vermektedir.

İpragaz, Türkiye genelinde; 10 Tüplü Bölge Satış Müdürlüğü, 2 Tüplü Bölge Saha Ofisi, 8 Dökme Gaz Satış Müdürlüğü, 9 Otomotiv Yakıtları Bölge Satış Müdürlüğü, 13 LPG Dolum Tesisi, 3 LPG Stoklama Terminali ve 4 Tüp ve 1 Emtia Deposu ile 2 tüp üretim ve 1 adet de tüp bakım tesislerine sahiptir. İpragaz, 4000'e yakın bayisi, 1.400'ü aşkın çalışanı ve yarattığı yaklaşık 16.000 kişilik dolaylı istihdamla, Türkiye'nin her noktasında LPG'den LNG'ye elektrikten akaryakıta, müşterilerinin farklı alanlardaki enerji ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmekte, EVAS tüp fabrikası ile 5 kıtada 72 ülkeye tüp ihraç etmektedir.

Adı 'kalite' ve 'güven' ile özdeşleşen İpragaz; Türkiye enerji sektörüne öncülük etmesinin yanı sıra gerek şirket hacmi, gerek Türkiye'nin dört bir yanında sağlamış olduğu istihdam olanakları ile Türkiye ekonomisine 1961'den bu yana önemli katkılarda bulunmaya devam etmektedir. İpragaz, Türkiye'de faaliyet gösteren özel şirketler arasında “En büyük ilk 50 firma” ve 1994'ten günümüze "En çok vergi ödeyen ilk 50 firma" arasında aralıksız olarak yer almaktadır.

İpragaz hizmet kalitesine verdiği önemin yanı sıra markasını taşıyan ev, ticari ve sanayi kullanımına yönelik üretilen ürünlerine de büyük özen göstermektedir. İpragaz markalı bu ürünler, yüksek teknoloji ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmektedir. LPG depolaması için hizmete sunulan ürünler ise sigortalı olarak tüketiciye verilmektedir.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

İZMİR METRO A.Ş.

Sağlıklı ve yaşanabilir bir kent olan İzmir’e ve İzmirliye hizmet vermek için tüm gücünü ortaya koyan İzmir Metrosu, günden güne büyüyen ulaşım ağında; bugün itibariyle Metro ve Tramvay sistemi filosundaki toplam 220 araç ile 2000 yılından bu yana planlı, emniyetli, güvenilir, temiz, çağdaş, ucuz ve çevreye duyarlı ulaşım modeli sergilemektedir.

Sahip olduğu TS-EN-ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS-EN-ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, TS-18001:2014 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TS-ISO 10002:2014 Müşteri Memnuniyeti ve Şikâyet Yönetim Sistemi ve TS-EN-ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Standartları Belgeleri ile hizmet kalitesini tüm sistemlerinde iyileştirerek geliştirmeye devam etmektedir.

Çağdaş kent ve kentli bilinci ile daha az enerji tüketilmesi, doğal kaynakların verimli kullanılması ve çevre kirliliğinin azaltılması için tüm faaliyetlerinde hassasiyetini sürdürmekte, Sürdürülebilir Toplu Taşımacılık İlkeleri doğrultusunda hareket etmektedir. 2011 yılında Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği-UITP ile imzalamış olduğu “Sürdürülebilir Gelişme Beyannamesi” bu çağdaş bilincin bir belgesidir.

İzmir Metrosu, 2013 yılında almaya hak kazandığı 3 yıldızlı Kırmızı Bayrak ile toplumun her bireyine eşit ulaşım hizmeti sağlayabilme anlayışıyla engelli vatandaşlarımızın hareket özgürlüğünü arttıracak, sosyal ve ekonomik hayata dahil olmalarını sağlayacak bir köprü olma misyonunu da belgelemektedir.

Çağdaş İzmir’e yakışan ulaşım sistemi projelerinden 2017 yılının Nisan ayında seferlere başlayan Karşıyaka Tramvayı ile 2018 Mart ayında hizmete giren Konak Tramvayı parlayan yüzüyle İzmirlilerin yaşamında büyük yer edinmektedir.

Hayata geçirilen yeni projelerle sürekli büyümekte ve gelişmekte olan İzmir Metrosu, yapımı devam etmekte olan Fahrettin Altay- Narlıdere uzantısıyla 7 km daha uzayacaktır. Bir diğer proje de 11 km hat uzunluğundaki Tam Otomatik Sürücüsüz Buca–Üçyol projesidir. Her iki projenin tamamlanmasıyla, İzmir Metrosu, 40 km’ye varan hat uzunluğuna ve 35 istasyona ulaşmış olacaktır. Bu projelere ilaveten yolculuk talebinin yüksek olduğu 14 istasyon ve 11 km uzunluğunda planlanan Çiğli Tramvay Projesi de hizmete alınacaktır. Bugün, yılda 100 milyona ulaşan yolcu sayısı ile entegre ulaşım sisteminin bir parçası olan İzmir Metrosu, günden güne artan yolcu sayısı ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmir Ulaşım Ana Planı- 2030 hedeflerine ulaşmasında en yüksek katkıyı sağlamaya devam edecektir.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

SARIGÖZOĞLU A.Ş.

1957 yılında İsmail Sarıgözoğlu tarafından İzmir’de kuruldu. Günümüzde Mustafa ve Levent Sarıgözoğlu liderliğinde; 3ncü kuşak yöneticilerin de katılımı ile; Manisa OSB, Bursa OSB, Aksaray OSB’de yer alan dört ayrı üretim merkezinde 1.000’i aşkın çalışanı ile “Kalıp Üretimi” ve “Seri Sac Parça Üretimi” alanlarında faaliyet göstermekte olan Sarıgözoğlu A.Ş., üretimini otomotiv sektöründe yoğunlaştırmıştır. 2010-2012 yılları arasındaki büyüme hızıyla, Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 şirketi arasında yer almış ve 5.İzmir İktisat Kongresi’nde ödül almıştır. Sarıgözoğlu A.Ş. Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer almaktadır. Şirketin başlıca müşterileri arasında Mercedes, Ford, Fiat, Renault, Bosch ve BMW gibi dünyanın önde gelen OEM’leri bulunmaktadır. Son yıllarda dijitalleşme yatırımlarına yoğunlaşan firmada 100 adedin üzerinde sanayi robotu çalışmaktadır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

TEKA

Teka 1924 yılında Almanya’da kurulmuştur. Zaman içerisinde yönetim merkezi İspanya’ya taşınarak faaliyetlerine burada devam etmiştir. Teka markası Heritage-B holding bünyesinde yer almaktadır ve 35 ülkede faaliyetlerini yürütmektedir. Avrupa, Asya ve Amerika’ya yayılmış 23 tesis olup, ürünlerini 116 ülkede pazarlamakta, 100 milyondan fazla evin mutfağında bugüne kadar yer almıştır.

Teka, Türkiye’deki faaliyetlerine 1990 yılında İstanbul’da kurulan satış ofisi ve evye fabrikası ile başlamış, 2006 yılında ise Ege Serbest Bölge’de kurduğu fabrikası ile fırın üretimine, 2010 yılında davlumbaz üretimine, 2012 yılında ise İndüksiyon ocak üretimine başlamıştır. Şirketimiz, ocak fırın ve evye üretimi ile yıllık 65 Milyon Euro ciro elde etmekte ve üretim tesislerimizden 5 kıtaya ihracat yapılmaktadır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

BİR İZMİR ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

"Birlikte, sağlık ve güvenle ..." sloganıyla yola çıkan BİR İZMİR ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ, 2014 yılında İzmir'in ağır sanayi merkezi sayılan Aliağa'da kurulmuştur.

O günden bu yana, bir çok işletmeye iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri götüren BİR İZMİR, ülkemizin bu alandaki en aktif hizmet sağlayıcılarından birisi haline gelmiştir.

Kuruluşundan bugüne, çoğunluğu tehlikeli ve çok tehlikeli olmak üzere 800 civarında işletmeye yasal kapsamda alınması zorunlu olan iş güvenliği uzmanlığı, işyeri hekimliği ve diğer sağlık personeli hizmetleri vermiştir.

Halen aktif olarak 300 civarında işletme, ihtiyaç duydukları iş güvenliği hizmetleri, iş yeri hekimliği ve diğer sağlık personeli ihtiyaçları için BİR İZMİR' i tercih etmeye devam etmektedirler. Sağlanan iş güvenliği hizmetlerinin toplamı yarım milyon saati aşmış bulunmaktadır.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

CVYOLLA.COM

CVyolla.com, alışılmış kariyer sitelerinden farklı bir sistemle çalışan bir kariyer sitesidir. 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. Hem iş arayanlar hem işverenler için birçok yenilik getirmektedir. Daha pratik ve hızlı bir sistemle iş arayanlarla işverenleri buluşturmayı amaçlamaktadır.

İş arayanlar için getirdiği 3 yenilik vardır: Birincisi; iş arayanlar, tercihleri doğrultusunda üye firmalara hızlı başvuru yapabilirler. İkinci olarak; CV formu doldurarak kalıba girmek yerine; özgürce kendi hazırladıkları CV'lerini (Word, PDF, JPEG vb. bir formatta) seçtikleri işverenlere yollayabilirler. Üçüncüsü; CV, veritabanına girmekle beraber İK yetkilisinin e-posta adresine de gönderilir. İK yetkilisi, tercihleri doğrultusunda gelen CV'leri daha hızlı inceleyip daha hızlı irtibata geçebilir.

İşverenler için getirdiği 3 yenilik de şunlardır: Birincisi; işverenler, aradıkları her pozisyon için ayrı bir ilan ücreti ödemek zorunda kalmazlar. Tek bir üyelik ücreti ile sınırsız sayıda pozisyon için eleman arayabilirler. İkinci yenilik; üyelik kapsamında tüm CVyolla.com veritabanını inceleme şansı bulurlar. Kontör, kredi vb. bir CV sınırlaması yoktur. Üçüncüsü; tercihleri doğrultusunda uygun CV'ler her gün e-posta adreslerine gönderilir. İster e-postaya gelen CV'ler arasından ister veritabanında detaylı arama motoru ile CV inceleyebilirler.

İşverenler bu hizmetlere uygun fiyatlarla ulaşabilir:
1 aylık Platin Üyelik: 280 TL + KDV
3 aylık Platin Üyelik: 420 TL + KDV
1 yıllık Platin Üyelik: 780 TL + KDV

* Tüm paketlerde
- Tüm CV veritabanında sınırsız CV inceleme,
- Sınırsız pozisyon için CV inceleme hakkı vardır.

Detaylı bilgi için: 444 27 60 / https://www.cvyolla.com

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

EBSO

1954 yılında kurulan ve Türkiye’nin en köklü sanayi odalarından biri olan Ege Bölgesi Sanayi Odası birçok ilke imza atmıştır. Cumhuriyet’ten sonra ilk sanayi örgütlenmesi, Üniversite-Sanayi İşbirliği’nin kurumsallaştırılması, Türkiye’de ilk teknoparkın kurulması, organize sanayi bölgelerinin oluşturulması örneklerinde olduğu gibi TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi belgelerinin alınması ve EFQM Mükemmellik Modeli’nin benimsenmesi konularında da öncülük görevini üstlenmiştir.

EBSO, 2012 yılında Ege Bölgesi Kalite Başarı Ödülü ve EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 4 yıldız Belgesi almıştır. Emin adımlarla ilerlediği mükemmellik yolculuğuna 2014 yılında aldığı Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü, Türkiye Mükemmellik Ödülü ve EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 5 yıldız Belgesi ile devam etmektedir.

EBSO Tanıtımına EBSO, 2018 yılında Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfedarasyonu (CACCI) tarafından En İyi Yerel Oda ödülüne layık görülmüştür.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

EGEOUTDOOR

İzmir’in şehir hayatına ürünleriyle renk katan Egeoutdoor 2008 yılından bugüne kadar açık havaya sürekli yatırım yaparak çalışmalarına devam etmektedir.

4.000 adet açık hava ürünü ile bugüne kadar 500’den fazla ulusal, uluslararası ve yerel markaya hizmet veren Egeoutdoor İzmir’in en büyük açık hava mecraları satış ve pazarlama şirketidir.

Karşıyaka, Mavişehir, Çiğli, Balçova, Güzelbahçe, AOSB ve Çeşme’deki açık hava ürünleri ile bölgenin en fazla mecrasına sahip olan Egeoutdoor mesajınızı İzmir’de adım adım hedef kitlenize ulaştırıyor.

Egeoutdoor müşteri odaklı ve verimliliği esas alan yönetim yaklaşımı ile sektörde başarıya ulaşmıştır. Markalarına geniş bir yelpazede hizmet veren Egeoutdoor, gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı ile İzmir’in açık hava reklamcılığına bakışını değiştirmiştir.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

EGE İHRACATÇI BİRLİKLERİ

İlk Cumhurbaşkanımız, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK İzmir'e yaptığı bir ziyarette, ihracatın çağdaş ülkelerdeki gibi istikrarlı bir biçimde geliştirilmesi, ihracatçının korunması gibi çeşitli önerileri dinledikten sonra Hükümete verdiği direktifte, ihracatla ilgili önlemler alınmasını istemiştir. Bu doğrultuda 04 Mart 1937 tarihinde yayımlanan ve ATATÜRK'ün Cumhurbaşkanı olarak onayladığı 6107 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile İhracatçı Birlikleri'nin kurulmasına olanak tanınmıştır.

Ege İhracatçı Birlikleri başta olmak üzere, Türkiye'deki tüm Birliklerinin temeli 1939 yılında atılmış ve "İzmir Kuru Meyveler İhracatçıları Birliği" 29.09.1939 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'deki ilk ihracatçı birliği olan Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), 80 yıldan buyana dış ticaret deneyimiyle, Ege Bölgesi'nde 12 farklı sektörde faaliyet gösteren 7500'ün üzerinde ihracatçı firmayı temsil etmektedir. Diğer bir deyişle EİB, 12 ayrı kümeyi temsil eden bir çatı organizasyonudur. Birliklerimizce, 2018 yılı sonu itibariyle 215 ülkeye 13.3 Milyar ABD $'lık ihracat gerçekleştirilmiştir.

EİB'nin temel amacı üye firmalarına faaliyet gösterdikleri 12 sektörde sürdürülebilir, karlı ihracat artışı için kaynak sağlamaktır. Firmalarına insan kaynağı, finansal kaynak, fiziksel altyapı, iş ağı ve bilgi kaynağı sağlamak için EİB ortak girişimlerle çarpan etkileri yaratır. EİB tarafından üye firmalara sağlanan hizmetler aşağıdaki başlıklar altında özetlenebilmektedir:
- Üyeleri arasında işbirliği ve dayanışma ortamı yaratmak
- Türkiye'nin üretim ve ihracat potansiyeli üzerine araştırma ve çalışmalar yürütmek
- Eğitim ve seminerler düzenlemek
- Üyelerini ihracat prosedürleri, yasal düzenlemeler, ulusal ve uluslar arası etkinlik ve fuarlardan haberdar etmek
- Uluslararası kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmak ve uluslar arası platformda üyelerini temsil etmek
- Ortak altyapı yatırımları yapmak ve ortak araştırma projeleri geliştirip yürütmek
- İş geliştirme desteği sağlamak
- Dünya çapında düzenlenen fuar ve etkinliklere Türkiye milli katılım organizasyonu düzenlemek, ihracat tanıtım faaliyetleri düzenlemek
- Türkiye ile diğer ülkeler arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin güçlendirilmesi için uluslar arası ticaret ve alım heyeti organizasyonları düzenlemek
- Üyelerinin rekabetçi güçlerini artırmak ve ihracatı geliştirmek için birçok farklı sektöre ilişkin proje ve teknik destek çalışmalarını yürütmektir.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

ESBAŞ

Ege Serbest Bölgesi 1990 yılından bu yana ESBAŞ tarafından kurulup işletilmektedir. Tüm altyapı ve gerekli üstyapı yatırımları, enerji, su, telekomünikasyon, doğalgaz, yükleme, boşaltma, nakliye, hamaliye ve 24 saat destek hizmetleri ile itfaiye, yemek ve tüm belediyesel hizmetler ESBAŞ tarafından verilmektedir. Ege Serbest Bölgesi, İzmir'in Gaziemir ilçesinde 2.5 milyon m²'lik bir alan üzerinde kurulmuştur. Bölge, Uluslararası Adnan Menderes Havalimanına 4, İzmir Limanına 12, otoyol ağlarına ise 1 km. mesafededir.

Bölgede bugün itibarıyla 77’si yabancı olmak üzere toplam 171 firma faaliyet göstermektedir. 2018 yılında gerçekleşen ticaret hacmi $ 4,4 milyar ABD doları olup bölgenin hizmete girişinden bugüne kadar gerçekleşen toplam ticaret hacmi ise 75 milyar ABD dolarına ulaşmıştır.

Ege Serbest Bölgesinde yaratılan istihdam yaklaşık 20.000 kişidir. Türkiye'deki 18 serbest bölgede yaratılan toplam istihdamın ve yatırımın 1/3' ü Ege Serbest Bölgesinde bulunmaktadır. Bir üretim Serbest Bölgesi olan Ege Serbest Bölgesinde ağırlıklı olarak havacılık ve savunma sanayi, elektronik-elektronik, otomotiv, yazılım-bilişim, makine imalat ve montajı, kimya, enerji, tekstil, gıda işleme ve paketleme gibi sektörler yer almaktadır. En fazla ticareti yapılan mallar ise, tekstil ürünleri, konfeksiyon, ağır iş makineleri, kimyasal ürünler ve dayanıklı tüketim mallarıdır.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

OMEGA BIGDATA

Bilkent Cyberpark kuruluşlu bir firma olan Omega Bigdata, 2008 senesinden bugüne 10'dan fazla ülkede, dijital sadakat çözümleri sunmaktadır. Firmaların çalışanları, satış ekipleri, bayileri ve son tüketicileri için oyunlaştırma ve veri madenciliği destekli çözümler geliştiren Omega Bigdata, TÜBİTAK destekli Ar&Ge altyapısı ile 400'den fazla firmada 10 milyondan fazla kullanıcıya hizmet sunuyor.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

PINAR

Kurulduğu yıl olan 1973 tarihinden bu yana tüketicilerinin kaliteli tercihi olan ve gıda sektöründe liderliğini sürdüren PINAR, süt, et, su ürün gamında farklı tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerle çok geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Dünya trendlerini yakından takip eden PINAR, birçok ürün gamında liderliğini sürdürmektedir. PINAR gıda sektöründe Türkiye’yi ilklerle tanıştırmıştır. Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu, Pınar Süt, Pınar Et, Yaşar Birleşik Pazarlama, Çamlı Yem Besicilik, Pınar Su, ve Pınar Foods şirketlerinde, 5 binden fazla çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlara açılmak marka olmanın gereklerini yerine getirmekle mümkün. PINAR, tüketici odaklı olarak çalışmalarını yönlendirerek ve sunduğu kaliteden asla taviz vermeyerek tüketicisine sonsuz güven veriyor. Kurulduğundan bu yana tüketiciye sağlık, lezzet, yenilik kaynağı olan ürünler sunan Pınar, milyonlarca insan için nesiller boyu bir "Yaşam Pınarı" oldu. Bu yaşam pınarı, temelinde yatan üç ana unsura dayalı olarak doğdu, büyüdü, gelişti: "Sağlık, Lezzet ve Yenilik..." PINAR, Türkiye'de sağlıklı süt ve süt ürünleri kavramını yerleştiren ilk markadır. Artan çeşitleriyle Türkiye'nin "Yenilik", "Sağlık", "Lezzet" ve "Yaşam Pınarı" olmaya çalışmaktadır. PINAR , süt, et, su vb. ürünleriyle yalnız iç tüketim olarak değil; dünyanın çeşitli ülkelerinde tüketicilerce tercih edilen bir marka olarak "Bölgesel Güç” olma yolunda hızla ilerliyor. PINAR' a duyulan güven sadece Türkiye sınırları içerisinde kalmamış Ortadoğu ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Almanya vb. gibi pek çok ülkeye taşımıştır. Başarılı bir marka olmanın en önemli kriteri ilk faaliyet sonrasında girilen yeni alanlarda da marka kimliğini aynı tutarlılıkla taşıyabilmek ve çeşitlenen ürünlere markanın ortak imajını yansıtabilmektir. Bir süt ve süt ürünleri markası olarak doğan Pınar, geçen zaman zarfında gıda sektörünün farklı alanlarında birçok ilki gerçekleştirdi. İlk sağlıklı uzun ömürlü sütü, ilk hazır mayonezi, ilk krem peyniri, ilk dondurulmuş et ürünlerini, ilk paketli hindi ürünlerini ve ilk geri dönüşsüz ambalajlı suyu Türk insanına sunan Pınar, sahip olduğu geniş ürün yelpazesinin her üyesinin Pınar imajı şemsiyesi altında olmasına dikkat etti ve toplam marka imajını büyüterek korudu. PINAR, süt, su ve et sektöründe tüketicinin en memnun olduğu ve güvendiği marka Pınar markasıdır. Dış Ticaret Müsteşarlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve İhracatçılar Birliği tarafından kaliteli Türk ürünlerinin dünya pazarına tanıtımı ve Türk malı imajının dünyada yerleştirilmesi amacıyla geliştirilen "Turquality" projesi içinde yer alarak Türkiye’yi ve Türk ürünlerini yurtdışında temsil etmektedir.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru


Copyright © 2017 KalDer İzmir Şubesi. 12-13-14 Haziran 2019
Bia Halkla İlişkiler ve Reklamcılık