Sponsorlar

DOĞANKOÇ ÖZEL GÜVENLİK

1999 yılından itibaren DOĞANKOÇ Grup markası altında, ülkemizde özel güvenlik ve hizmet sektörlerinin gelişiminde öncü olmak, özel güvenlik hizmeti ve personel gereksinimlerine etkin çözümler sunmak amacıyla yola çıktık.

Grup bünyemizde Bütünleşik Güvenlik Felsefesi çerçevesinde fiziki güvenlik hizmeti veren Doğankoç Özel Güvenlik, elektronik güvenlik teknolojilerinin temin edilmesi için Doğankoç Elektronik Güvenlik, proje bazlı destek ve hizmet personeli istihdamı sağlayan, Nilfisk endüstriyel temizlik sistemlerinin distribütörlüğünü gerçekleştiren Ayışığı Lojistik ve İnsan Kaynakları firmalarımız olarak faaliyet göstermekteyiz.

Fiziki Güvenlik Hizmetlerinde kendisine ait yazılımları ile rakiplerinden ayrışan firmamız Türkiye’de birçok uygulamaya da liderlik yapmaktadır.

İş ortaklarımıza sunduğumuz çözümler, kurduğumuz uzun vadeli ilişkilerle kazandığımız tecrübeler sayesinde ülkemizde en kaliteli hizmeti sunmayı kendine hedef belirlemiş bir Türk Markası olmayı amaçlıyoruz.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

DYO

Dyo, Türkiye’nin ilk yerli boya fabrikası ve ülkemizin en köklü markalarından biri. Boya sektöründe 63 yılı geride bırakan Dyo; inşaat boyaları ve ısı yalıtım sistemleri, sanayi boyaları, mobilya boyaları, toz boya, bobin boyaları, otomotiv boyaları, deniz boyaları gibi farklı segmentlerde üretim yapan tek şirket olarak ayrıcalıklı bir konumunda bulunuyor.

Yenilikçi teknolojileri, müşteri memnuniyetini hedefleyen uygulamaları ve satış sonrası hizmetleri ile farklılaşan Dyo, aynı zamanda sektörde kalite ve yeniliğin öncüsü. Çalışanlarının güvenliği, çevrenin korunması, müşteri memnuniyeti ve enerji verimliliğini içeren tüm süreçlerde kalitesini tescillemiş durumda. Türkiye Mükemmellik Ödülleri’ne başvurduğu ilk yılında kazandığı 5 Yıldız Yetkinlik Belgesi’nin ardından, 2014 yılında Ege Bölgesi Mükemmellik Büyük Ödülü’nün, 2016 yılında da Türkiye Mükemmellik Ödülünün sahibi oldu.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

EMAS MAKİNA SANAYİ A.Ş.

Elginkan Topluluğu şirketleri arasında yer alan Emas Makina Sanayi A.Ş., 30 yılı aşkın süredir E.C.A. markası ile ısıtma sistemleri sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Emas, bugün Manisa tesislerinde ürettiği kombi çeşitleri ve hermetik şofbenlerin yanı sıra, topluluk içi ve topluluk dışı üretilen ısıtma ve bireysel/ticari soğutma çözümleri cihazlarının da satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Bunlar başta panel ve pik döküm radyatör olmak üzere; termostatik radyatör valfi, su ve gaz valfleri, havlupan, çelik ve döküm merkezi sistem kazanlar, pelet soba ve pelet kazan, boyler, brülör, yoğuşmalı yüksek kapasiteli duvar tipi kombi/kazanlar ile duvar, kaset, salon tipi klimalar ve VRF’dir.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

Grafiket Adworks

Grafiket Adworks olarak ulusal ve uluslararası pek çok markaya konvansiyonel ve dijital mecralarda hizmet veren bütünleşik bir reklam ajansıyız. Markayı ve hedef kitleyi bir araya getiren sağlam içgörülü fikirlerimiz ile etkileşim yaratmak temel amacımızdır.

Popüler kültür ile çoklu mecra kullanımını bir araya getirir ve hedef kitlede farkındalık yaratan reklam projeleri üretmeye odaklanırız. Daha da önemlisi, büyük bir yatırım getirisi sunarak çalıştığımız markaların ticari başarı elde etmelerini sağlarız.

Marka mimarisinin üzerine inşa edildiği hikâyeyi, geleneksel mecraların yanında yeni ve farklı mecralar kullanarak anlatırız. Stratejik planlama, bilgi mimarisi, kullanıcı deneyimi, içerik stratejisi ve hikaye anlatımı kavramlarını bir araya getirerek markalara kapsamlı bir yol haritası sunarız.

Yaratıcı fikirlerimiz ile ambalaj tasarım ve reklam yarışmalarında kazandığımız pek çok ödül, bilgiyi ve ilhamı birlikte kullanmamızın karşılığıdır.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

Maxion İnci Jant San. A.Ş. ve Maxion Jantaş San. ve Tic. A.Ş.

Maxion İnci ve Maxion Jantaş, bünyelerindeki toplam 4 fabrika ile binek, hafif ticari, ticari ve ağır vasıta araç segmentlerine yönelik alüminyum ve sac jant üretimi gerçekleştirmektedir.

2016 yılında 9,5 milyondan fazla jant üretilmiştir ve TL cinsinden %15’lık bir cirosal büyüme gerçekleşmiştir. Maxion İnci ve Maxion Jantaş’ın 2016 ihracat rakamı 806 milyon TL’dir. Toplamda 1500 kişiye istihdam sağlanmaktadır. OEM müşterileri arasında Audi, Jaguar Land Rover, BMW, Toyota ve Volkswagen gibi firmalar vardır.

Maxion İnci ve Maxion Jantaş, 2017 yılında da endüstri 4.0 ve dijitalleşme odağında, otomasyon ve hayata geçirdikleri üretim-verimlilik projeleriyle kapasitelerini ve üretim adetlerini artırmaya devam edecektir.

Sponsorluk Türü:
Ana Sponsor

BOSCH

Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri, sıcak su çözümleri ve soğutma sistemleriyle dünyanın önde gelen tedarikçilerindendir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır. Bosch Termoteknik Türkiye çatısı altında; Bosch ve Buderus olmak üzere iki marka mevcuttur. 25 yıldır kendi ürünlerini tasarlayan ve geliştiren ve toplam 943 çalışanı ile üretim ve satış hizmeti sunan Bosch Termoteknik Türkiye, tüm Termoteknik fabrikaları arasında da “En İyi Fabrika, En İyi Gelişim Gösteren Fabrika” ödüllerini almıştır. Manisa fabrikası kurulduğundan bu yana fabrikada 6 milyondan fazla cihaz üretmiştir. Manisa Fabrikası, Bosch’un en büyük kombi fabrikası olup, 109bin metrekarelik kapalı alanda; 41 market için 18 cihaz ailesi ve 566 farklı cihaz tipi üretmektedir.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

Dr.Oetker Türkiye

1987 yılında İzmir’de kurulan Dr.Oetker Türkiye, 1999 yılında Torbalı’daki yeni tesislerine taşınmıştır.
Kurulduğu günden bu yana sürekli ürün portföyünü genişleten Dr.Oetker Türkiye, başta puding, kek karışımları, hamur kabartma tozu, geleneksel türk tatlıları serisi ve dondurulmuş pizza olmak üzere 200’ı aşkın ürün çeşidine ulaşmıştır.
Dr.Oetker, marka imajını ‘’en iyi lezzet ve kalite’’ üzerine oturtmuş ve sloganını ‘’İşin özü kalitedir.’’ olarak benimsemiştir. İleri teknoloji ve sıkı hijyen koşullarıyla üretim yapan firmamız 1997 yılında TS-EN-ISO9001 Kalite Sistem Belgesi’ni de alarak kalitesini tescil ettirmiştir. Firmamız bu konudaki başarısını devam ettirmiş, 2003 yılında HACCP, 2006 yılında ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi, 2014 yılında ISO22000, 2015 yılında Helal ve 2016 yılında da BRC belgelerini almıştır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

EBSO

“1954 yılında kurulan ve Türkiye’nin en köklü sanayi odalarından biri olan Ege Bölgesi Sanayi Odası birçok ilke imza atmıştır. Cumhuriyet’ten sonra ilk sanayi örgütlenmesi, Üniversite-Sanayi İşbirliği’nin kurumsallaştırılması, Türkiye’de ilk teknoparkın kurulması, organize sanayi bölgelerinin oluşturulması örneklerinde olduğu gibi TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, TS ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi belgelerinin alınması ve EFQM Mükemmellik Modeli’nin benimsenmesi konularında da öncülük görevini üstlenmiştir.

EBSO, 2012 yılında Ege Bölgesi Kalite Başarı Ödülü ve EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 4 yıldız Belgesi almıştır. Emin adımlarla ilerlediği mükemmellik yolculuğuna 2014 yılında aldığı Ege Bölgesi Kalite Büyük Ödülü, Türkiye Mükemmellik Ödülü ve EFQM Mükemmellikte Yetkinlik 5 yıldız Belgesi ile devam etmektedir.”

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

ER-BAKIR Elektrolitik Bakır Mamülleri A.Ş.

Er-Bakır, 1981 yılında Denizli’de elektrolitik bakır iletken üretmek üzere kurulmuştur.

Sürekli yenilenen, gelişen ve bugün en ileri teknolojileri kullanarak üretim yapan Er- Bakır, yurt içi ve dışında; inşaat, beyaz/ kahverengi eşya, otomotiv, havacılık / savunma sanayi, enerji, telefon kablosu, emaye bobin teli v.b üreten sektörlere bakır, alaşımlı bakır ve alüminyum iletkenler sağlamaktadır.

1998 - 2013 yılları arasında Er-Bakır’da üretilen bakır iletkenlerin ABD’de satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren CN Wire Corporation şirketi 2014 yılı itibariyle üretim de gerçekleştirmeye başlamıştır.

İngiltere, Almanya, İtalya, İspanya, İsrail, Suriye ve Mısır’daki temsilcilikler aracılığıyla 4000 den fazla ürün çeşidi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 27001 yönetim sistem belgelerine sahip olan Er-Bakır, kurulu bulunan yönetim sistemleri ile kalite, çevre,sağlık güvenliğe ve bilgi güvenliğine verdiği önemi yansıtmaktadır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

İPRAGAZ

İpragaz, Eureka Metal A.Ş. adıyla 1961 yılında kurulmuş, Kocaeli Yarımca'da ilk LPG dolum tesisini açmış ve Türkiye’de ilk tüp dolumunu gerçekleştirmiştir.
Türkiye'nin en büyük firmaları arasında olan İpragaz; Türk LPG sektörünü kurmasının yanı sıra şirket hacmi ve sağladığı istihdam ile Türk Ekonomisi'ne 1961'den bugüne önemli katkılarda bulunmaktadır.
İpragaz yaklaşık 4.000 bayisi, 1.000 personeli ve dolaylı olarak yarattığı 20.000 kişilik istihdamla, Türkiye’nin her noktasında hizmet vermektedir.

İpragaz; 1996’da Türkiye'de "ilk resmi belgeli otogaz istasyonu”nu açmıştır.
2004’te başladığı LNG (sıvılaştırılmış doğal gaz) çalışmaları ile sanayi müşterilerine hizmet vermektedir.
2012’den itibaren İpragaz Elektrik ile elektrik toptan satışını başlatarak, ‘serbest tüketici’lere hizmet vermektedir.
Türkiye’de birçok “ilk”e imza atan İpragaz, 2013 yılında akaryakıt sektörüne de GO markası ile giriş yapmıştır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri

Kastaş, geniş ürün gamı ve kusursuz hizmet anlayışı ile dünyanın önde gelen sızdırmazlık teknolojileri üreticilerinden biridir. İzmir'de konumlanan üretim ve yönetim merkezi, 5 şehirde hizmet veren şubeleri, Almanya'nın Hamburg kentinde yer alan Avrupa Satış ve Dağıtım Merkezi ve 80 ülkede yer alan satış ve servis partnerleri ile müşterilerine güvenilir sızdırmazlık elemanlarını benzersiz hizmet ile birlikte sunar.

- 500'ü aşkın çalışan
- Hidrolik ve Pnömatik uygulamalar için geniş ürün yelpazesi
- Farklı sektörlere özel geliştirilmiş ürün ve uygulama deneyimi
- Malzeme ve Ürün Geliştirme
- Gelişmiş üretim teknolojisi
- Uluslararası kurumlarca onaylı Kalite Güvence Sistemi
- Tüm dünyada yüksek ürün bulunabilirliği ve satış öncesi ve sonrası hizmetler

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

Sarıgözoğlu A.Ş.

1957 yılında İsmail Sarıgözoğlu tarafından İzmir’de kuruldu. Günümüzde Mustafa ve Levent Sarıgözoğlu liderliğinde; Manisa OSB , Bursa OSB , Aksaray OSB’de yer alan dört ayrı üretim merkezinde 900’ü aşkın çalışanı ile “Kalıp Üretimi” ve “Seri Sac Parça Üretimi” alanlarında faaliyet göstermekte olan Sarıgözoğlu A.Ş. , üretimini otomotiv sektöründe yoğunlaştırmıştır.2010-2012 yılları arasındaki yüzde 100’ün üzerindeki büyüme hızıyla ,TEPAV ve Allworld Network işbirliği ile düzenlenen Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen 100 şirketi arasında yer almış ve 5.İzmir İktisat Kongresi’nde ödül almıştır. Sarıgözoğlu A.Ş. , geçtiğimiz yıl itibariyle Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu arasında yer almaktadır. Şirketin başlıca müşterileri arasında Mercedes, Ford, Fiat, Renault, Bosch ve BMW gibi dünyanın önde gelen OEM’leri bulunmaktadır.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

Vestel

Vestel Şirketler Grubu, elektronik, beyaz eşya, bilgi teknolojileri, LED aydınlatma ve savunma alanlarında faaliyet gösteriyor. 17’si yurtdışında olmak üzere toplam 24 şirketten oluşan Vestel, 156 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Bugün Türkiye’nin en bilinen ve prestijli ilk 10 markası arasında yer alan Vestel, tüketici beklentilerine yönelik ürünleri ve hizmet kalitesi ile sektöre yön vermektedir.

Vestel’in satış sonrası hizmet alanındaki iddiasını, teşekkür odaklı, fark yaratan hizmet anlayışını sahaya taşıyan Türkiye’ye yayılmış 350 yetkili servis ağı ve merkez birimleri ile “Öncü ve beklentinin ötesinde hizmetlerle Türkiye’de bir numara olmak” vizyonu ve “Beklentiyi memnuniyete, memnuniyeti teşekküre dönüştüren güven duyulan hizmetler sunmak” misyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Sponsorluk Türü:
Oturum Sponsoru

CVYolla.com

CVyolla.com, alışılmış kariyer sitelerinden farklı bir sistemle çalışan bir kariyer sitesidir. 2006 yılından beri faaliyet göstermektedir. Hem iş arayanlar hem işverenler için birçok yenilik getirmektedir. Daha pratik ve hızlı bir sistemle iş arayanlarla işverenleri buluşturmayı amaçlamaktadır.

İş arayanlar için getirdiği 3 yenilik vardır: Birincisi; iş arayanlar, tercihleri doğrultusunda üye firmalara hızlı başvuru yapabilirler. İkinci olarak; CV formu doldurarak kalıba girmek yerine; özgürce kendi hazırladıkları CV'lerini (Word, PDF, JPEG vb. bir formatta) seçtikleri işverenlere yollayabilirler. Üçüncüsü; CV, veritabanına girmekle beraber İK yetkilisinin e-posta adresine de gönderilir. İK yetkilisi, tercihleri doğrultusunda gelen CV'leri daha hızlı inceleyip daha hızlı irtibata geçebilir.

İşverenler için getirdiği 3 yenilik de şunlardır: Birincisi; işverenler, aradıkları her pozisyon için ayrı bir ilan ücreti ödemek zorunda kalmazlar. Tek bir üyelik ücreti ile sınırsız sayıda pozisyon için eleman arayabilirler. İkinci yenilik; üyelik kapsamında tüm CVyolla.com veritabanını inceleme şansı bulurlar. Kontör, kredi vb. bir CV sınırlaması yoktur. Üçüncüsü; tercihleri doğrultusunda uygun CV'ler her gün e-posta adreslerine gönderilir. İster e-postaya gelen CV'ler arasından ister veritabanında detaylı arama motoru ile CV inceleyebilirler.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

İzmir Metro

Ülkemizin ilk raylı sistem toplu ulaşım işletmelerinden biri olan İzmir Metro A.Ş.; Mayıs 2000 yılından bu yana yolcularına emniyetli, güvenli, hızlı, konforlu hizmet vermeyi sürdürmektedir. İzmir Metrosu geçen 17 yıllık süreçte istasyon sayısını 10’dan 17’ye; araç sayısını 45’den 182’ye taşıdı. 2000 yılında yıllık 11 milyon olan yolcu sayısı ise 100 milyona ulaştı.

İzmir kent merkezinin doğusu ile batısını birbirine bağlayan İzmir Metrosu, yeni hayata geçirilen projelerle büyüme ve genişleme hedefini sağlarken, çevreye duyarlı toplu ulaşım hizmetiyle İzmir’in ‘sağlıklı ve yaşanabilir kent’ olma hedefine de katkı sağlamaktadır.

TSE Kalite Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, Enerji Yönetim Sistemi , İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi belgelerine sahip Türkiye’deki ilk ve tek toplu ulaşım işletmesi olan İzmir Metro A.Ş.; üyesi olduğu Uluslararası Toplu Taşımacılar Birliği UITP nin Dünya Kongresinde ‘Sürdürülebilir Gelişme Beyannamesi’ni de imzalamıştır.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

İSG ARGE

1 Yaratıcı Prodüksiyon şirketi ve 1 İSG Eğitim - Danışmanlık şirketi güçlerini birleştirirse ortaya ne çıkar? Sonsuz ihtimaller içinde İSG ile ilgili sorunlarınıza yaratıcı çözümler bulan bir ekip ortaya çıkar –ki müşterileri de bu ekibin birer üyesidir. 1 + 1’in 2’den çok daha fazlası ettiği bir haliz biz.
Alışkanlık Üretiyoruz!
Davranışlarımızın büyük bir oranı alışkanlıklardan oluşur. Alışkanlıklarımız doğrultusunda hareket ederken ne yaptığımızın FARKINDA olmayız bizler. Alışkanlıkları olumlu yönde değiştirebilmek için FARKINDALIK anahtar kelimemiz olmalı. Biz bu FARKINDALIK açığını kapatıyor ve riskleri yaratan alışkanlıkların dönüşmesine rehberlik ediyoruz. Kalıcı etkiler bırakabilmek ise nihai hedefimiz.
Tüm bunları, İSG kurallarınızın belirlendiği kampanyalar, yaratıcı etkinlikler, teknolojik uygulama ve yazılımlar, video prodüksiyon, grafik tasarım, eğitim merkezi kurulumu gibi yaratıcı hizmetlerle sizlere sunuyoruz.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru

YANKI GRUBU

Kelebek etkisi felsefesiyle çıktığımız bu yolda, Yaşamın Yankı’sına olan tüm inancımızla, Tüm çabamız “Yaşam Sürsün diye…”
Yankı OSGB olarak sağlıklı ve güvenli işyeri ve iş hayatı sunmak için, uzman işyeri hekimlerimiz, iş güvenliği uzmanlarımız ve diğer sağlık personelimiz ile danışmanlık yapıyoruz.
Dünyada ilk sırada yer alan; güvenlik ve emniyet ürünleri sunan Masterlock’un Türkiye distribütörü olarak “Güvenliğinizin anahtarını elinize alın…” sloganıyla müşterilerimizin can ve mal güvenliğini EKED ürün, eğitim ve EKEDPRO yazılımımızla sağlıyoruz.
Uzman eğitmen kadrosuyla sertifikalı, Eğiticinin Eğitimi, Güvenli Sürüş, Sertifikalı İlkyardım, İş Sağlığı ve Güvenliği, Yüksekte Çalışma eğitimlerinin yanı sıra, Kurumsal ve Kişisel Gelişim, Yönetim ve Organizasyon, Kalite Yönetim Sistemleri, İş Hukuku ve benzeri eğitimleri Yankı Akademi kadromuzla siz değerli danışanlarımıza sunuyoruz.
VISITPRO ve farkındalık çalışmalarımız ile iş sağlığı ve güvenliği kültürünü alışkanlık haline getiriyoruz.

Sponsorluk Türü:
Destek Sponsoru


Copyright © 2017 KalDer İzmir Şubesi. 09-10-11 Mayıs 2018
Grafiket Reklam Ajansı