SEVİL KOÇ

Sevil Server Koç, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, maliye bölümünden mezun olmuş, çalışma hayatına T. Emlak Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığındaki müfettişlik görevi ile başlamıştır. Takiben ise, Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığında, 18 yıl boyunca,  iktisadi faaliyet gösteren birçok farklı sektörden kamu kurum ve kuruluşlarının özelleştirilmesi sürecinde çok yönlü olarak görev alıp, bazılarını bizzat yönetmiştir.

8 yıl önce, Holding Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü ile başladığı özel sektör deneyimine, bugün Holding  ve Limak Vakfı adına tüm sosyal sorumluluk projelerinin yürütülmesi de dahil olmak üzere geniş kapsamlı iş tanımı ile Limak Holding Kurumsal İletişim Direktörü olarak devam etmektedir.

2 çocuk annesi olan Koç,  kurumsal görevi kapsamında yürüttüğü projelerin dışında, bireysel gönüllülükle üstlendiği ve kurucusu olduğu, eko turizm ve tarım projeleri yürüten bir  çevre derneğinde uzun yıllar görev almıştır.Copyright © 2017 KalDer İzmir Şubesi. 09-10-11 Mayıs 2018
Grafiket Reklam Ajansı