ENGİN ÖZÖREN

Engin ÖZÖREN Pfizer İlaçları Eğitim Müdürü
 
1985 İstanbul doğumlu Engin ÖZÖREN, 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca; teknoloji perakendesinde ürün tanıtım temsilcisi olarak çalıştı.
 
Kurumsal çalışma hayatına 2007 yılında Mercedes-Benz Türk ile başladı. Mezuniyet sonrası Philip Morris International’da satış temsilcisi olarak görev aldı. Satışta başladığı kariyerini çeşitli görevlerde İstanbul, Ankara ve İzmir’de sürdürdü. 2012 yılında EEMA Güney kümesi ürün geliştirme iş analistliği görevine atandı. 2014-2017 yılları arasında artan sorumluluklarla EEMA Güney kümesi içinde sürekli iyileştirme ve eğitim koordinatörü olarak çalıştı. 2016’da Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile birlikte iş başı eğitim programı gerçekleştirdi ve uygulama İŞKUR’un Ege Bölgesi içinde en iyi uygulamalarından biri olarak örnek gösterildi. 2017 yılı itibariyle Pfizer İlaçlarında merkez çalışanlarının eğitim gelişim süreçlerinden sorumlu eğitim müdürü olarak çalışmaktadır.
 
Türkiye Kalite Derneği (KALDER), Avrupa Kalite Vakfı (EFQM), Girişim Haraketinde (GH) gönüllü çalışmalarda bulmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Finans Masterını derece ile mezun olması ardından , Bahçeşehir Üniversitesinde İşletme Fakültesi Master programında Tasarım Yönetimi ve İnovasyon dersini vermeye başlamıştır.
 
Hikayeleri ve fikirleri sahnede sunmak ve iş sunumları tasarımı yapmak adına uzmanlaşan ve bu konuda çok çeşitli kurumlara eğitim vererek bilgisini paylaştıkça çoğaltacağına inanan Engin, eğitim sırasında sizleri geliştirirken kendisinin de gelişeceğine inanmaktadır.  Kendisine ait detaylı bilgilere www.enginozoren.com adresinden ulaşılabilir.Copyright © 2017 KalDer İzmir Şubesi. 09-10-11 Mayıs 2018
Grafiket Reklam Ajansı