MÜNİR HAKAN ERİŞ

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1990 yılında mezun oldu.

İzmir’de yerleşik Eriş Avukatlık Bürosunun kurucularındandır; hâlen aynı Büronun Yönetici Ortağı olarak serbest avukatlık faaliyetini sürdürmektedir.
Yurt içi ve yurt dışında yerleşik şirketler yanında çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri vermektedir.
Özel bir üniversitede dört yıla yakın bir süre ile yarı zamanlı öğretim görevliliği yapmıştır.

Hâlen Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Ana Bilim Dalında Doktora çalışmalarına devam etmekte olup; tez aşamasındadır.
Çeşitli sivil toplum gruplarına üyedir. Hâlen Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunları ve Mensupları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Ege Yönetim Danışmanları Derneği Denetim Kurulu Başkanlığı, Türkiye Bilişim Derneği İzmir Şubesi Hukuk Çalışma Grubu Üyeliği gibi çeşitli görevleri yerine getirmektedir.

Çeşitli hukuk dergilerinde yayınlanmış akademik çalışmaları yanında, İzmir’de düzenlenen Uluslararası Bilişim Hukuku Kurultaylarında; Bankaların Hukuki Sorumluluğunun Değerlendirilmesinde Veri Madenciliği, Kişisel Verilerin Korunması gibi konularda sunulmuş tebliğleri mevcuttur. Copyright © 2017 KalDer İzmir Şubesi. 09-10-11 Mayıs 2018
Grafiket Reklam Ajansı