ZAFER TÜFEKÇİ

Zafer Tüfekçi, lise eğitimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 1989 yılında İstanbul İktisat Fakültesi’nden ekonomi lisans derecesi almıştır. Başta tarımsal üretim ve ihracatı, uluslararası nakliye hizmetleri gibi alanlarda faaliyet gösteren yabancı sermayeli aile şirketlerinde 20 yılı aşkın süreli üst düzey yöneticilik deneyimine sahiptir. 2004 yılından bu yana aldığı eğitimlerle boya, elektronik otomasyon, taze meyve suyu, satış otomatları sektörlerinde yabancı ve yerli şirketlere kurumsal iş yönetimi ve mali tablolar uyumlaması konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uzmanlık konuları olan tarımsal ürün pazarlaması ve Türkiye Cumhuriyeti yasal mevzuatına göre düzenlenmiş mali tabloların Avrupa Birliği mevzuatına uygun hale getirilmesi konularında verdiği danışmanlık hizmetlerinde işin bizzat içinde yer alarak uygulanabilir gerçekçi çözümler sunmaktadır.

2018 yılında katıldığı Capsim Turkey ekibinde şirketin mali ve idari işlerini takip etmekte ve simülasyonlu eğitim çözümlerinin yaygınlaştırılmasına katkı sağlamaktadır.Copyright © 2017 KalDer İzmir Şubesi. 09-10-11 Mayıs 2018
Grafiket Reklam Ajansı